iPhone’da Müzik Kalitesini Arttıracak En İyi 3 Uygulama

10

iPhone’un müzik çalar uygulaması olan iTunes ile müzikleri rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Ses kalitesini arttıracak bir özelliği yoktur. Ekolayzırı kullanıp, yapacağınız birkaç ayar ile seste iyileştirme yapabilirsiniz, ancak özellikleri kısıtlıdır. App Store’de yer alan müzik çalar uygulamalarını kullanarak, müzik kalitesini arttırabilirsiniz.

  • Onkyo Hf Player

Yüksek ses ve ekolayzır özelliği ile birlikte müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ekolayzır frekans bandı 32 Hz ile 32.000 Hz arasındadır. Profesyonel müzisyenlerin kullandığı hazır ayarları seçebilir, ya da kendinize göre optimize edebilirsiniz. Profil oluşturarak ayarlarınızı kaydedebilirsiniz. Şarkı geçişlerinde boşluk yerine farklı bir geçiş yaparak ses kalitesini arttırır. Ücretli sürümü satın alarak, HD ve İpod kütüphanesi çalma listelerini aktifleştirebilirsiniz. Müzikteki frekans aralığını 48 ile 192 kHz’ye kadar yükseltebilirsiniz. Drm korumalı dosyaları çalıştırmaz.

Özellikleri

Yüksek sese duyarlı ekolayzır (16.384 ayrık bant ve fır filtresi)

64 bit seçilebilir HD ekolayzır seçeneği

Otomatik örnekleme işlevi

Crossfade müzik çalma alternatifi

Albüm kapağı ve şarkı sözü görüntüleme                        

Şarkıları tekrarlama fonksiyonu

Durdur, devam et seçeneği

Kulaklıktan dinlenecek müzikler için ayarlanabilecek ekolayzır ayarı

Çalma listesini aşağı ve yukarı çekerek araya müzik ekleme

  • Jet Audio MP3 Music Player

Jet Audio uygulamasını kullanarak müziklerin sesini çok iyi hale getirebilirsiniz. Kendi ses deneyimlerinizi oluşturarak müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ücretli sürümünü satın alarak daha fazla özelliğe sahip olmak mümkün.

Özellikleri

Wav, mp3, ogg, flac, m4a, mpc, tta, wv vb. neredeyse her türlü müzik dosyasını çalıştırır.

Wide, reverb, x-bass gibi çeşitli efektler ve geliştirmelerle yüksek kalitede ses oluşturabilirsiniz.

Uygulama içinde çok çeşitli dinlenme deneyimi oluşturabileceğiniz hazır 16 ekolayzır ön ayarı kullanarak müzikleriniz için harikalar yaratabilirsiniz.

Ses deneyimlerinizi özelleştirmek için 10-20 bant grafik ekolayzır ile çalma hızı, crossfading, agc ve daha fazla ayarları kontrol edebilirsiniz.

Ücretli sürümlerinde; daha fazla grafik ekolayzır, tarayıcı teması, albüm resmi, renk, Wi-fi üzerinden müzik çalma, şarkı, albüm, klasör, tür sanatçı olarak şarkıları listeleme, ses efektleri, hız ayarı, şarkılar arası geçiş, şarkı sözlerini görüntüleme, tekrarlama, uyku zamanlayıcısı gibi birçok özellik bulunur.

  • Headquake

İOS işletim sistemi için üretilmiş en iyi ses geliştirme uygulamalarından bir tanesidir. İOS 5 ve üzeri sürümlerin hepsinde uyumlu bir şekilde çalışır. Dinlediğiniz müzikleri Facebook üzerinden aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşarak eğlenceli dakikalar oluşturabilirsiniz.

Ses kalitesini değiştirmek için hazır ön ayarlardan birini seçebilirsiniz. Ayarları kendinize göre optimize ederek, dilediğiniz yerde kulaklık veya hoparlörden yüksek ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Uygulama İTunes ve İpod ile senkronize edilebiliyor.

Özellikleri

3D ses efekti sayesinde kulaklık ve hoparlördeki sesi yükselterek müzik dinlemeyi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Ses kontrol ekranında çok bantlı grafik, ekolayzır ve dinleme tercihlerini bas, rock, canlı, caz gibi daha fazla ayarları yapabilirsiniz.

Ses yükseltmek için ayarları kaydederek, diğer müzikleri aynı özelliklerde çalabilirsiniz.

Beats by Dre, Urban Ears, Beyerdynamic, Ferrari, Medion, B&V, Sony ve Sennheiser gibi kulaklık filtrelerini para ödeyerek satın alabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku